ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و بزرگداشت مقام مادر و زن با حضور امام جمعه محترم شهرستان معاونت استاندار و فرماندار ویژه جناب مهندس کریمی اعضاء شورای شهر و سایر مسئولین ادارات و بخش های خصوصی در محل سالن هلال احمر گنبدکاووس برگزار شد.

انجمن نابینایان و کم بینایان با همکاری اعضای محترم و خیرین و نیکوکاران دریادل و اعضای افتخاری ، با برپایی مراسمی، ولادت با فرخنده حضرت فاطمه (س) و روز مادر و زن را با اجرای برخی برنامه های فرهنگی و هنری جشن گرفتند.
دراین مراسم که در هفتم اسفند ماه جاری در سالن اجتماعات جمعیت هلال  احمر گنبدکاووس برگزار شد، امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه و برخی مسئولان شهرستان نیز حضور داشتند.
اجرای برنامه های فرهنگی و هنری مانند سرود، موسیقی و نمایش تئاتر و تجلیل از اجراکنندگان این برنامه ها و نیز برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع بزرگداشت مقام مادر و روز زن، که سبب شادی و نشاط حاضرین شد، از مهمترین بخش های این مراسم بود.
امام جمعه گنبدکاووس در این مراسم درسخنانی، انسانیت را بزرگترین سرمایه الهی به انسان دانست و خاطرنشان کرد: نقص عضو نبایستی مانع عمل و استفاده از این سرمایه الهی در جامعه شود.