انجمن نابینایان و کم بینایان میلاد گنبد ثبت 108

فرم ورود

آمار بازدید سایت

0030641
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
بازدید کل
38
10
523
524
749
2315
30641


Your IP:3.236.214.19

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و بزرگداشت مقام مادر و زن با حضور امام جمعه محترم شهرستان معاونت استاندار و فرماندار ویژه جناب مهندس کریمی اعضاء شورای شهر و سایر مسئولین ادارات و بخش های خصوصی در محل سالن هلال احمر گنبدکاووس برگزار شد.

انجمن نابینایان و کم بینایان با همکاری اعضای محترم و خیرین و نیکوکاران دریادل و اعضای افتخاری ، با برپایی مراسمی، ولادت با فرخنده حضرت فاطمه (س) و روز مادر و زن را با اجرای برخی برنامه های فرهنگی و هنری جشن گرفتند.
دراین مراسم که در هفتم اسفند ماه جاری در سالن اجتماعات جمعیت هلال  احمر گنبدکاووس برگزار شد، امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار ویژه و برخی مسئولان شهرستان نیز حضور داشتند.
اجرای برنامه های فرهنگی و هنری مانند سرود، موسیقی و نمایش تئاتر و تجلیل از اجراکنندگان این برنامه ها و نیز برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع بزرگداشت مقام مادر و روز زن، که سبب شادی و نشاط حاضرین شد، از مهمترین بخش های این مراسم بود.
امام جمعه گنبدکاووس در این مراسم درسخنانی، انسانیت را بزرگترین سرمایه الهی به انسان دانست و خاطرنشان کرد: نقص عضو نبایستی مانع عمل و استفاده از این سرمایه الهی در جامعه شود.

Copyright © 2016. All Rights Reserved